Miks HEISI?

HEISIs saad oma tõelisi ambitsioone ellu viia.

Meil pole bürokraatiat

Pole mõttetuid raporteid - väldime taolist ajakulu nagu katku! Meie jaoks on kõige olulisem, et meie tööst oleks kliendile reaalselt tolku. Meie kogemus on näidanud, et vahel piisab ka kliendile geniaalselt lihtsa lahenduse pakkumisest - alati ei ole vaja olla raketiteadlane, et saavutada parimaid tulemusi. Lihtsuses peitub võlu.
Arvuti rannaliival

10 m/s ja merele!

See tähendab: kui mõte jookseb kokku, mine tee midagi, mis Sulle meeldib. Me töötame nii: üheskoos tiimiga paneme paika täpse eesmärgi ja soovitud lõpptulemuse, aga see, kuidas Sa arendajana selleni jõuad, on Sinu enda valik. Sinu viis on õige. Vähem stressi = vägevad tulemused.
Surfilaud rannas

Su roll on laiem

HEISIs ei kirjuta keegi vaid oma väikest koodijuppi. Su töö on vaheldusrikas alates arhitektuuri loomisest, programmeerimisest kuni selleni välja, et Sa suhtled otse kliendiga ja lahendad tema probleemi. Tänu sellele saad HEISIs kogeda kiiret arengut nii põhi- kui ka kõrvalkompetentsidel (näiteks esinemisoskuse kasv).
Raul rannas
Raul surfilauaga

Praktikandile

HEISIsse on tulnud ka tudengeid. Näiteks Maxim Gromov võttis meiega suvel 2015 ühendust ja tal on tänaseks juba väga suur roll meie meeskonnas.
Olen saanud siin poole aastaga nii palju kasulikke kogemusi! Õpitud tehnoloogiatest võiks mainida Java Spring, Gradle, AngularJS, Selenium, Protractor, Jasmine ning teised kaasaegsed tarkvara arendamise vahendid. Ja alati kui läheb mingi asi liiga keeruliseks, on meeskonnakaaslased nõus mind aitama.
Maxim Gromov Minu ootused Sulle on, et Sul on kirg tarkvara arendamise vastu, tahe end teostada ning omad vähemalt mingit eelnevat kogemust arendamises. Kõik muu on õpitav - selleks on Sul kogenud meeskonnaliikmed, kes õpetavad Sind ning on Sulle toeks.

Tule räägime

Hetkel otsime:

arrow

Helista ja küsi lisa +372 511 79 11 või kirjuta iwannawork@heisi.eu
lisad


"hobid"